Kurumsal

Hakkımızda

1944 yılında HACI BAHADDİN TÜRKER tarafından jeep brandaları ve saraciye üzerine kurulan işletmemiz 1985 yılında TEKNİK BRANDA sanayii olarak branda sektöründe hizmet vermeye devam etmiştir.

1998 yılında III. kuşak tarafından TEKNOBRAND LTD. ismiyle yeni bir atılım gerçekleştirilerek, ”endüstriyel tekstil alanında yüksek standartlara sahip çözümler ve ürünler” hedefi ile yola çıkmıştır. Genişleyen ürün portföyü ile lojistik depolama ekipmanları ve endüstriyel kapılar alanında TECHNODOORS markasını oluşturmuş, ülke düzeyinde üretilemeyen ürünleri uluslararası kalite düzeyinde üreterek müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Sağlam ürünler, kalıcı müşteriler hedefiyle 1998 yılından beri birçok sektörden farklı firmaya işletme ekonomisi sağlayacak ürünleriyle hizmet vermektedir. Firmamızın en önemli ilkesi müşterilerine hızlı ve özel sunumlar yapmaktır. İhtiyaç ve beklentiye en uygun ve yüksek kalite standartında çözümleri üreterek kalıcı müşteriler edinmeyi kalite politikası olarak benimsemektedir. Firmamızın araştırma ve ürün geliştirme faaliyetleri kullanıcı istekleri ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda devam etmekte, yeni endüstriyel tekstil uygulamarı ve lojistik depolama ekipmanları çözümleri üretmektedir.

teknobrand ltd. ve technodoors konusuna hâkim olduğu Endüstriyel Tekstiller ile Lojistik Depolama Ekipmanları alanında gelştirmiş olduğu yeni teknik ve modelleri müşterilerine sunmaktadır.

Bizimle İletişim Kurun

Fill out the form below and get a free quote today.

İletişim