Techno-MAX Büyük kapılar

Techno-MAX Büyük Kapılar

Techno-MAX sınıfı; Maksimum standartlara sahip, rüzgar dayanımı, genişlik ve yükseklik gerektiren alanlarda kullanılan Katlanır Tip Endüstriyel tekstil (Pvc) Büyük Hangar Kapılarını temsil eder. Tersane, uçak hangarları ve çalışma alanları için kullanıma uygun olarak geliştirilmiş, rüzgar dayanımı oldukça kuvvetli Büyük Boy Endüstriyel Tekstil (PVC) Kapılar, modern donanımlara sahip, sağlamlık ve sürdürülebilirliği olan kapı çözümleridir.

10 mt üzeri genişliğe sahip, 120 KM/s üzeri yüksek rüzgar yükü direnci olan alanlar için tasarlanmıştır.

Boyutları 35 × 25m'ye kadar olan kapılar, genellikle havaalanları hangarları ve tersaneler için talep edilen 4. sınıf rüzgar direncini garanti eder.

Kullanılan malzeme ve donanımın doğru mühendislik ve üretim standartları ile bir araya getirilmesi sonucu, açılış ve kapanış hareketlerini gereken hız ve sağlamlıkla gerçekleştirir.

Yoğun kullanımı sorunsuzca sürdürmek için de-monte olarak tasarlanmış ve global pazardaki en yüksek kaliteye sahip parçalarla oluşturulmuştur.

Teknobrand ltd. olarak tedarikçi değil üretici firma olduğumuz için kullanım alanına göre istenilen genişlik ve yükseklikte, ileri teknoloji makinalarıyla üretilmektedir.

Özellikler

Çift kat endüstriyel tekstil ve özel eloksallı alüminyum yatay yapı profillerine sahiptir.

Yeni tasarım alüminyum yatay direkli yapı, büyük boyuttaki bir kapıyı daha kolay açma imkanı tanır. Ayrıca  bunu normal bir endüstriyel kapı ile karşılaştırılabilir maliyetle gerçekleştirmeyi sağlar.

Yatay eloksallı alüminyum yapısı sayesinde daha hafif, sağlam ve temizdir.

Taşıyıçı yapısı galvaniz çelikten oluşmaktadır.

Tambur kapakları technodoors’a özel olarak alüminyum kompozittir.

 

Bizimle İletişim Kurun

Fill out the form below and get a free quote today.

İletişim