Techno-18C Soğuk Hava Kapısı

Techno -18℃ Kapı

Techno -18℃ sınıfı; soğuk hava depolama alanları ve izolasyon sağlanması gereken alanlarda kullanılan Yalıtımlı Sarmal Tip Endüstriyel tekstil (Pvc) Kapıları temsil eder.

Technodoors tarafından geliştirilmiş Soğuk hava depolama alanları için kullanıma uygunu olarak yalıtımlı Endüstriyel Tekstil (PVC) Kapılar, modern donanımlara sahip, sağlamlık ve sürdürülebilirliği olan endüstriyel kapı çözümleridir.

Kullanılan malzeme ve donanımın doğru mühendislik ve üretim standartları ile bir araya getirilmesi sonucu, açılış ve kapanış hareketlerini mümkün olan en yüksek hız ve sessizlikle gerçekleştirir.

Yoğun kullanımı sorunsuzca sürdürmek için de-monte olarak tasarlanmış ve global pazardaki en yüksek kaliteye sahip parçalarla oluşturulmuştur. Bu sebeple pahalı ama uzun süreli sorunsuz çalışmayı garanti eden ürünlerdir.

Endüstriyel Tekstil

3mm kalınlığında çift dokuma ve lamine yüzeye sahip izolasyon katmanlı yapı. Endustriyel amaçlı her türlü olumsuz hava şartlarında (-40℃&+80℃) Aero-Elastik yapısını kaybetmeyen, Çarpmalara ve Yırtılmalara karşı oldukça dayanıklı. Alev yürümez M2-B1(DIN-75200,ISO 3795 ≤1000mm/min) Nitelikli. Anti-Bakterial bakteri üretmezlik ve LAK özelligi sayesinde kir tutmazlık, kolay temizlene bilirlik, Anti-Fungal küf yapmazlık Anti-Statik nitelikli

 

Özellikler

Yan kanalları galvaniz, üst tambur kapaklarını Aluminyum kompozitten oluşmaktadır. Böylece temiz kalabilen, sağlam ve endüstriyel şık bir görüntüye sahiptir.

3mm kalınlığa sahip ısı yalıtımı için özel olarak üretilmiş izolasyon katmanına sahip endüstriyel tekstiler kullanılarak meydana getirilir. Sadece technodoors tarafından kullanılmaktadır.

Diğer bir alternaf ise Endüstriyel tekstil ve izolasyon metaryeli yüksek frekans kaynak makinesiyle bir araya getirilmesi sonucu meydana gelir. Bu kapılarda önemli olan malzemenin rijit şekilde birbirine kaynaklanıp entegre olmasıdır. Yüksek frekans kaynak teknolojisi bunu mümkün kılan tek tekniktir.

Teknobrand ltd. olarak tedarikçi değil üretici firma olduğumuz için kullanım alanına göre istenilen genişlik ve yükseklikte, yüksek teknoloji makinalarıyla üretilmektedir.

Bizimle İletişim Kurun

Fill out the form below and get a free quote today.

İletişim